Можливість плідно працювати

Оновлення багатьох сфер ділового життя країни останнім часом є усе більш помітним. Масштабні зловживання окремих уповноважених «одиниць», котрі мали доступ до використання економічного потенціалу держави, її ресурсів, енергії працівників, раніше могли знекровлювати наше господарство як систему. Проте сьогодні на часі – поліпшення бізнес-клімату, захист підприємців від грубого використання різноманітними ділками, котрі страждають на великі апетити і брак громадянської відповідальності, – і ці засоби спроможні дійсно підштовхувати економіку до перезавантаження. Адже подолати безлад, корупційний тягар і недостатню ефективність зусиль, збільшити ККД – означає дати українцям змогу плідно працювати, збагачуючи себе і свою країну.

Одним із конструктивних засобів для цього є система Прозорро.Продажі. Зокрема – офіційно акредитований у ній електронний майданчик sale.ueex.com.ua. Завдяки новому сервісу з’явилася можливість діяти за адекватними правилами, спираючись на міцну платформу. Зрозумілість, чіткість, прозорість, швидка і системна робота з великим обсягом інформації – переваги ТБ «Українська енергетична біржа». Усе добре продумано і підпорядковано меті дати клієнтам можливість купувати чи продавати комфортно і безпечно.

Алгоритм простий: зареєструватися на сайті, знайти лоти з потрібною пропозицією, вчасно зробити ставку – і змагатися.

Ще раз про багатство…

Зовсім не дитяча «хвороба лівизни» міцно укорінилася у галузі деревопереробки. Однак оздоровлення українського ринку позначається, зокрема, і на купівлі-продажу сировини.

Ліс – це і природні «легені», і справжнє багатство країни. З огляду на цінність деревина постійно приваблювала корупціонерів. Украй затребуваною серед видів лісогосподарської продукції є хвойна промислова деревина. Така технічна сировина використовується для виробництва трісок, у якості палива. Хвойні породи, до яких належать сосна, ялина, смерека, кедр, модриця, відрізняються міцністю, смолянистістю і застосовуються у різних галузях (будівництво, меблева промисловість, столярне виробництво тощо). Лідер за доступністю  і поширеністю на території України – це сосна, найпопулярніший серед «дерев’яних» лотів на аукціонах. Інші види хвої також є цінними ресурсами.

Скориставшись перевагами сайту

https://sale.ueex.com.ua/news/tehsyrovyna-hvojna-prodajetqsya-na-prozorro-prodazhi, можна купувати або продавати хвойну техсировину, не витрачаючи зайві зусилля і гроші.

Реалізація і придбання проводяться згідно з вимогами законодавства, усі учасники аукціонів дотримуються єдиних правил.

Співпраця з консультантами є запорукою того, що торги дадуть найкращий результат. Кваліфіковані менеджери допомагають уникнути пасток у вигляді недостовірної інформації в документах, невідповідності цін або якості товарів заявленим показникам, супроводжують клієнта протягом усього процесу електронних торгів.   

Купівля і продаж відбуваються максимально вигідно й безпечно. Швидкість і якість роботи тут зовсім не є антагоністами, а плата береться за додатковий сервіс, а не через безкарність чиновників або «тіньовиків» різних гатунків.

Загальний доступ до аукціонів дає можливість спостерігати в реальному часі за всіма етапами електронних торгів.