Як вигідно продавати арештоване майно на електронних майданчиках

Електронна торгівля арештованим майном контролюється державою, так як повинна проходити тільки через певні торговельні майданчики. Найпопулярнішою майданчиком є ​​Українська універсальна біржа, яка існує понад двадцять років і підключена до державної електронній системі Прозорро. Для того щоб стати учасником таких аукціонів необхідно зареєструватися на біржі. При реєстрації можна підписатися на повідомлення, які на вибір можна відкоригувати, щоб отримувати інформацію про цікаві пропозиції в момент їх створення.

Реалізація

Реалізовується арештоване майно в кілька кроків. Першим кроком є ​​передача такого майна на продаж, але для початку визначається вартість. Потім призначається хранитель майна, який виконує свої обов’язки безоплатно. Другим кроком є ​​підготовка до проведення аукціону. Третім етапом являйся реєстрація потенційних покупців в майбутньому аукціоні. Потім слід безпосередньо проведення торгу.

Протягом практично п’яти років в Україні існує система державних закупівельПрозорро, яка дозволяє стежити за наявністю різних тендерів. такі тендери бувають не тільки у вигляді замовлення якоїсь продукції, послуги або на виконання певного виду роботи, але і у вигляді продажу арештованого майна.

Аукціони на торгових майданчиках такого плану проводяться декількох видів, а саме:

  • англійська, звичний більшості населення. В даному аукціоні торги проводяться зі збільшенням запропонованої ціни. Переможцем стає той, хто запропонує найвищу ставку в відведений проміжок часу.
  • голландський. Даний аукціон не зовсім типовий, хоча практикується у всіх публічних державні закупівлі, які проводяться за допомогою електронної системи Прозорро. Такий аукціон полягає в тому, що ціна знижується під час торгів, які проходять в три етапи. Переможцем стає той, чия ставка була мінімальною у відведений проміжок часу.

Українська універсальна біржа існує на протязі більше двадцяти років і є незаперечним лідером в даній сфері https://sale.uub.com.ua/filter/arrested-property. Торги, проведені на даній торговій платформі під захистом системи Прозорро захищають користувачів від шахрайських схем і корупційних вимагання. Тендери арештованого майна відбувається в досить невеликий проміжок часу і продається по найприйнятнішою для обох сторін ціною.